Zpráva družstva „Veterán tým“ Holýšov za rok 2008

Je Vám jistě známo, že soutěžit za veterány může každý, komu je 40 let a více. Členové tohoto týmu jsou: soutěžící – Dopirák, Fait, Gabriel, Hašek, Kratochvíl, Kulišan, Říčka, Votruba, Engel a nový člen Zelený.

přihlížející a fandící – Chloupek, Lorenc

Tréninky tohoto družstva probíhaly dle možností, kdo jak měl směnu nebo volno. Problém byl se sejít i o víkendu. Vypadly dva členové ze soutěžících členů – p.Engel byl po operaci a p.Fait byl zcela zaneprázdněn. I z těchto důvodů se veterán tým zúčastnil jenom tří soutěží.

První soutěží bylo klání o pohár starosty obce Neuměř. Tady se sešla velmi silná konkurence sporťáků a velký počet družstev. Družstvo veteránů dosáhlo solidních časů a obsadilo pěkné 11. místo. Je to o jedno místo horší umístění než vloni.

Vyvrcholením sezony 2008 pro „Veterán tým“ byl III. ročník  „Chodské veterán ligy“. Po úspěšném I.ročníku, který jsme vyhráli a II. ročníku, kdy jsme obsadili 3.místo , jsme byli odhodláni tyto úspěchy zopakovat.

„Chodská veterán liga“ se skládala ze dvou kol. První kolo se konalo v Křenovech 13.9.2008 a obsadili jsme 2.místo.

Druhé kolo se konalo 20.9.2008 ve Srbicích. Zde jsme obsadili také 2.místo.

Součtem lepších časů z obou kol jsme se umístili celkově v III.ročníku „Chodské veterán ligy“ na 2.místě.

Věříme, že jsme pro úspěch udělali vše, co bylo v našich silách.

Jsme si vědomi, že v konkurenci mladých sportovních družstev nemáme šanci na výraznější úspěch, ale jsme rádi, že si ještě můžeme zasoutěžit s ostatními veteránskými družstvy.