Zpráva sportovního družstva za rok 2011

Vážení hosté,vážení hasiči

Dovolte mi,abych vás seznámil s činností sportovního družstva za uplynulí rok 2011.

V tomto roce jsme se zůčastnili čtyř soutěží,coš je málo,ale není to leností,spíše nedostatkem času.

Někdo chodí do školy,většina znás do zaměstnání tak je stále složitější se sejít na tréninky či závody.

První soutěží které jsme se zůčastnily,byla okrsková ve Všekarech.Zde jsme předvedli náš nejlepší letošní

Výkon.Skončili jsme na pěkném druhém místě.

9.7.se konala soutěž ve Všekarech,kde naše družstvo bylo doplněno členkami Holýšovských prdelek,se

skončilo na třináctém místě.

13.8.se jelo na dvě soutěže a to do Kostelce a pak na noční do Vsi Touškova.Na těchto soutěžích za nás na proudech

bojovali dva členové z řad veteránú-jmenovitě Juraj Engel a Petr Stauber,za coš jim oběma velice děkuji.Zde jsme

schodně obsadili desátá místa,při dosti velké konkurenci.

Tět se trošku vrátím k závodům konaných 16.4 v Domažlicích. Jde již o osmí ročník tradičního závodu-výstupu

na věž,kde naše družstvo mělo svá želístka v kategorii do 30 let,a to Milana Lavičku který s výsledným časem 1.29.09

umístil na krásném druhém místě a Davida Dopiráka.který po výborném výkonu s časem 1.23.60 obsadil nádherné první místo. Takže Holýšov opět ukázal že se sním musí ve světě počítat.

Na našem tréninkovém hřišti probíhali během sezony menší teréní úpravy,vyráběli se nové lavičky ,sekala tráva atd.

Družstvo se i nadále zúčastňuje brygád,školení a jiné činosti pořádané sborem či městem Holýšov.

19.11 se konala v klubovně naší  zbrojnice rozlučka se sezonou společně s družstvy žen a veteránů.

V roce 2011 se nám přes snahu,odhodlání,přání či plány povedlo dosáhnout přijatelných výsledku.Všem kteří se aktivně

zapojili velice děkuji a dofám že rok nadcházející bude rokem lepším nažli ten minulí.

V nastávajícím roce bychom chtěli zlepšit výsledky a počty startů na soutěžích.Dál být plnohodnotnými členy našeho

sboru,při různých akcích pořádaných sborem či městem Holýšov.

Závěrem chci poděkovat vedení a členům SDH za podporu a pomoc sport. družstvu.Dále chci poděkovat členům, sport.

družstva,kteří se aktivně podíleli na výsledcích družstva v uplynulém roce 2011.

Děkuji za pozornost a přeji vám všem hodně zdraví a spokojenosti v Novém roce

5.1.2012

Dáda Hrubant