Zpráva o činnosti sportovního družstva žen „Holýšovské prdelky“

za rok 2011

 

 

Tento rok byl pro nás ve sportovní činnosti velmi skromný. Máme veliký problém se sejít, neboť hodně žen dělá na směny a některé i o víkendech. Jedna se rozhodla dát si na rok pauzu, dvě nám otěhotněly a během sezony se staly maminkami. Jedna v polovině sezony skončila. Takže dát někdy družstvo na soutěž, bylo nad lidské síly. Snad bude letošní sezona 2012 o mnoho lepší.

 

Naše první informativní schůzka začala 10.4.od 15 hodin u nás v klubovně. Domluvily jsme si, jak nám budou vyhovovat tréninky a příprava na okrsek. Dohodly jsme, se na tréninku 8 května, ale neboť nebyl k dispozici ostrov, jely jsme do Neuměře. Pak ještě následoval jeden trénink 15.5 a to jsme již pilně trénovaly na ostrově.

21.5. se konal okrsek ve Všekarech. Byla tady pouze dvě družstva žen a my obsadily to druhé místo.

9.7. jsme jely na soutěž na memoriál opět do Všekar, kde jsme složily družstvo se sporťáky a nechaly se zapsat jako Muženy. Celkem tam bylo 23 družstev a naše muženy obsadily krásné 12 místo. Byla to pěkná soutěž s perfektní partou lidiček.

16.7. jsme vyrazily do Dolní Kamenice na naší oblíbenou soutěž. Opět skvělá parta a kopec srandy.Tentokráte jsme si přivezli stříbrného andílka. Máme již bronzového, stříbrného, tak doufáme,že ten letošní bude celý zlatý. Na této soutěži měla premiéru naše nová Prdelka Ali Stauberová. Měla jeden trénink a šup s ní na soutěž a její béčka zvládla bravurně.

Dále máme dle možností v neděli tréninky.

13.8. jsme se zúčastnily opět noční soutěže v Touškově. Je to úspěšná a vyhledávaná soutěž. Tady jsme získaly krásné 1 místo, které jsme pak jak se patří oslavily.

20.8. nás čekala poslední soutěž v této sezoně v Neuměři. Jako tradičně nebylo vyslyšeno naše veliké přání prolomit to zakleté čtvrté místo. Tak že by letos. . . ?

27.8. slavil náš trenér Jura Engel padesátiny, tak jsme mu všechny byly popřát hodně zdraví a velice rády jsme to s ním oslavily.

3.9. jsme si udělaly brigádu v Hz a vzaly jsme to, tak nějak po žensku.

Před ukončením mé zprávy, chceme poděkovat všem, co si udělají čas a pomohou nám, ať jsou to řidiči, sporťáci a náš trenér. Moc si toho vážíme, všem moc děkujeme. Velice dobře víme, že je potřebujeme. Jsme rády, že se najdou lidičky, které to baví a kteří rádi bezzištně vypomohou.

 Na závěr všem děkuji za pozornost, přeji všem v roce 2012 hlavně hodně zdravíčka a osobní pohody.