Na základě vyhlášení poplachu KOPIS HZS Pk jednotka vyjela k odstranění stromu přes silnici I/26 směr Stod. Po příjezdu na MU byl proveden průzkum, kterým bylo zjištěno, že se jedná o vyvrácený smrk a jednu borovici přes silnici. Dále zjištěno, že na MU je již PČR OO Holýšov. Jednotka provedla odstranění stromů z komunikace pomocí motorové pily Husqvarna 565. Po uvolnění a zprůjezdnění komunikace bylo VZ sděleno od PČR, že v areálu bývalých kasáren jsou popadané stromy přes komunikaci. Velitel tuto skutečnost oznámil KOPIS a jednotka jela tuto skutečnost prověřit.Po příjezdu k areálu bývalých kasáren bylo průzkumem zjištěno, že je zde popadáno 5 stromů, z čehož šlo o 4 vzrostlé smrky a jeden listnatý strom. Jednotka provedla zprůjezdnění a odklizení komunikace pomocí motorové pily Husqvarna 565. Po likvidaci se jednotka vrátila zpět na základnu.
Návrat na základnu bez závad na technice a bez zranění zasahujících hasičů.

Tags:

Napsat komentář