Na základě vyhlášení poplachu KOIS PK jednotka vyjela s technikou CAS 24 Tatra Terrno (HDO 321) k otevření uzavřeného prostoru ve městě Holýšov, ul. Na Stráni, kde je podezření na osobu uvnitř bytu, která může být ohrožena na životě.
Po příjezdu na MU bylo průzkumem zjištěno, že na místě je PČR OO Holýšov, starosta města Holýšov Mgr. Schröpfer Libor. Jednotka na pokyn VJ Holýšov se oblékla do obleků Tyvek, ochranných masek CM6 s nasazeným filtrem P3 R z důvodu bezpečnosti zasahujících. Byt se nachází ve 4 NP, prostřední byt. Jednotka provedla pomocí speciálního nářadí nenásilné vniknutí do bytu, kde se nacházela pohřešovaná osoba bez známek života. Provedena kontrola životních funkcí. Místo předáno PČR. Provedena dekontaminace dvou zasahujících členů jednotky. Na místo dále povoláno vozidlo OA Škoda Roomster (HDO 326) z důvodu odvozu dekontaminačních prostředků a použitého materiálu.

Tags:

Napsat komentář