KOIS Pk vyslalo jednotku SDH Holýšov s CAS 24 Tatra terrno (HDO 321) k vycházejícímu kouři z lesa v lokalitě 3 km okolo firmy EVOBUS Bohemia s.r.o.
KOIS Pk i oznamovatel, který se dostavil k hasičské zbrojnici jednotku posílá po silnici I/26 směr Stod. Jednotka pozorovala vycházející kouř z lesa v areálu bývalých kasáren. Jednotka dojela až na křižovatku ke Střelicím společně s PČR OO Holýšov. Po dobu jízdy byl zpozorován jen kouř z kasáren. Jednotka po domluvě s KOIS a HZS Staňkov přejela do areálu bývalých kasáren, kde bylo nalezeno nenahlášené pálení po kácení náletových stromků na soukromém pozemku. Na místě již jednotka HZS Staňkov, která poučila osobu o nutnosti nahlášení pálení na KOIS PK. Po domluvě s VZ se jednotka vrátila zpět na základnu.

Ilustrační foto

Tags:

Napsat komentář