Na základě žádosti KOPIS PK po RDST jednotka vyjela s CAS 24 Tatra Terrno (HDO 321) k dopravní nehodě dvou osobních automobilů se zraněním, mezi obce Všekary a Černovice ze soutěže v PÚ v Neuměři.
Po příjezdu na MU průzkumem zjištěno: DN se nachází na silnici č. 19348, cca 300 metrů za obcí Všekary ve směru na Černovice. Jedná se o DN dvou osobních automobilů (Opel Astra a Škoda Octavia). Ve vozidlech cestovali pouze řidiči, oba mimo vozidlo. Opel Astra vlevo na silnici ve směru na obec Všekary a Škoda Octavia částečně v pravém silničním příkopu ve směru na obec Všekary. Řidič Opelu Astra zraněn na hlavě. Řidič Škody Octavia si stěžuje pouze na bolesti zad. Jednotka provedla předlékařské ošetření a zůstala u řidičů do doby příjezdu ZZS. Dále jednotka provedla zajištění místa události a protipožární zabezpečení, vč. odpojení AKB u vozidel.
Po příjezdu jednotky HZS PS Staňkov, bylo velení na MU předáno pprap. Doubkovi. Jednotka se dále řídila jeho pokyny. Jednotka společně s jednotkou HZS provedla zasypání uniklých provozních kapalin z vozidel.
Po domluvě s VZ nás již na místě není potřeba a jednotka se vrací zpět na hasičskou soutěž do obce Neuměř.
Bez závad na technice a bez zranění zasahujících členů jednotky.

Tags:

Napsat komentář