Na základě vyhlášení poplachu KOPIS HZS Pk jednotka vyjela s technikou CAS 24 (HDO 321) k dopravní nehodě jednoho osobního vozidla za obcí Všekary. Po příjezdu na MU byl proveden průzkum, kterým bylo zjištěno, že se jedná o dopravní nehodu jednoho osobního automobilu, který se nachází v pozici na levém boku v příkopu po levé straně směr Černovice. Dále bylo zjištěno, že na MU již zasahuje PS Staňkov a ZZS přijíždí na MU společně s JPO Holýšov, zraněná osoba je mimo vozidlo.
Jednotka provedla protipožární zabezpečení MU, označení MU výstražnými kužely a stabilizaci havarovaného vozu. Dále bylo provedeno odpojení AKB. Část jednotky asistovala ZZS při ošetřování zraněné osoby.
Při dalším průzkumu, byl zjištěn drobný únik motorového oleje, který jednotka jímala do záchytné nádoby.
Během zásahu se jednotka řídila pokyny VZ.
Po domluvě s VZ a PČR se jednotka vrátila na základnu.
Návrat na základnu bez závad na technice a bez zranění zasahujících hasičů.

Tags:

Napsat komentář