Na základě vyhlášení poplachu KOPIS PK jednotka vyjela s CAS 32 Tatra 815 (HDO 322) k dohašení hořícího lesního stroje ve městě Holýšov, ulice Kasárenská, kde bude na jednotky čekat oznamovatel.
Při výjezdu jednotky neprocházeli kódy typické činnosti na kanálu 40 a 41 a tím byl výjezd opožděn. Po příjezdu na určené místo s oznamovatelem, nás poté navedl k místu události. Po příjezdu na MU opět neprocházeli kódy typické činnosti. Po zjištění, bylo telefonicky na KOPIS PK oznámeno, že jednotka je již na místě. Průzkumem zjištěno, že na místě již zasahuje jednotka HZS PS Staňkov a jednotka se řídila pokyny VZ. Jednotka prováděla doplnění vody do CAS HZS PS Staňkov (celkem 4000 litrů vody). Jedná se o požár lesního stroje (Harvestoru), který je již zcela shořelý. Po likvidaci a domluvě s VZ se jednotka vrátila zpět na základnu.
Jednotka provedla doplnění vody z podzemního hydrantu ve městě Holýšov, v ulici Tovární. Telefonicky oznámeno CHVAK Domažlice.
Návrat na základnu bez závad na technice a bez zranění členů JSDH Holýšov.

Tags:

Napsat komentář