Na základě vyhlášení poplachu KOPIS HZS Pk jednotka vyjela s technikou CAS 24 (HDO 321) k otevření zabouchnutého bytu v ulici Ruská, město Holýšov. Po příjezdu na MU byl proveden průzkum, kterým bylo zjištěno, že se jedná o zabouchnutý  podkrovní byt, který se již pokoušel otevřít správce domu pomocí špachtle. Zjištěno lehké poškození dveří (odřené) okolo štítku zámku. Dále zjištěno, že u bytu čeká nezletilá uživatelka i s oznamovatelkou. Jednotka vyčkala na příjezd PČR a za jejich asistence byt otevřela pomocí dveřních ,,sjížděčů”. Byt byl předán uživatelce a sepsány podklady pro ZOZ.
Po příjezdu JPO HZS Pk PS Staňkov byly předány informace jejímu veliteli a jednotky se vrátili na základnu.
Zásah proběhl bez poškození dveří.
Návrat na základnu bez závad na technice a bez zranění zasahujících hasičů.

Ilustrační foto

Tags:

Napsat komentář