Na základě vyhlášení poplachu KOPIS HZS Pk jednotka vyjela s technikou CAS 32 (HDO 322) k požáru nízké budovy do města Stod, ulice Úzká. Po příjezdu na MU byl proveden průzkum, kterým bylo zjištěno, že na místě již zasahuje JSDH Stod a JSDH Chotěšov. Dále bylo zjištěno, že se jedná o požár garáže a dílny, ve které se nenachází žádné osoby. Dle zjištěných informací od místní jednotky se v objektu nachází osobní automobil a motocykl. Po příjezdu HZS Nýřany jednotka vytvořila na pokyn VZ dopravní vedení ,,B” s rozdělovačem a jeden útočný proud ,,C” na střechu objektu garáže. Za pomoci dvou dílů nastavovacího žebříku dva členové jednotky provedli výstup na střechu garáže, kde prováděli hasební práce. V průběhu zásahu byla prováděna průběžná kontrola termokamerou a vyhledávány skrytá ohniska. Dále jednotka prováděla na pokyn VZ rozebírání střešní krytiny pomocí páčidel a motorové rozbrušovací pily. Po sundání střešní krytiny byla jednotka odeslána VZ zpět na základnu. Zásah se obešel bez poškození techniky a bez zranění zasahujících hasičů.  

Tags:

Napsat komentář