Na základě vyhlášení poplachu KOIS PK, jednotka SDH Holýšov vyjela k požáru nízké budovy do obce Hradišťany s technikou CAS 32 Tatra 815 /HDO 322/.
Po příjezdu k MU, na nás čekal na lesní cestě příslušník PČR, který navedl jednotku na MU.
Po příjezdu na MU zjištěno, že na místě již zasahuje jednotka HZS PS Staňkov, JSDH Stod a JSDH Honezovice, která zřídila čerpací stanoviště v obci Hradišťany na místním rybníku. Jedná se o požár chatky, která je již shořelá, požár uskladněného dříví a balíků slámy.
Po domluvě s VZ, který na MU potřeboval více lidí, byla na MU povolána další technika s lidmi, a to DA 10 Iveco /HDO 324/ z JSDH Holýšov. Jednotka započala s doplňováním vody do CAS 8 MAN jednotky SDH Stod. Dále pomáhala s dohašovacími pracemi a rozebíráním částmi konstrukce montované chatky a vynášením ohořelého materiálu na volné prostranství. Při dohašování byli členem JSDH Holýšov nalezeny ostatky dvou psů.
Po likvidaci požáru a domluvě s VZ se jednotky vrací zpět na základnu.
Jednotka provedla doplnění vody do CAS 32 Tatra 815 /HDO 322/ ve městě Holýšov, ulice Tovární. Telefonicky nahlášeno VJ Holýšov na CHVAK Domažlice v 18:21.
Návrat na základnu bez závad na technice a bez zranění členů JSDH Holýšov.

Tags:

Napsat komentář