Vážení spoluobčané, Opět nám utekl rok a vůbec nebyl a ani neni lehký tento rok 2020, ale blíží se čas vánoční, čas naděje, čas dobrých skutků, čas lásky a porozumění. Nejen člověk člověku, ale i člověk němým tvářím by měl dopřát trochu více hojnosti a spokojenosti. Ne každé zvíře má štěstí na dobrého a milujícího páníčka a proto již po páté se Hasiči Holýšov se spoluprácí s” Klubem rodičů” při základní škole v Holýšově rozhodli pro Vánoční sbírku pro Záchytnou stanici ” Valcha u Domažlic ” a zároveň Záchytnou stanici “Horšovský Týn “.

Vánoční sbírka se bude konat ve dnech v pondělí 14.12. a v úterý 15.12.2020 od 17 hodin v hasičské zbrojnici. Doufáme, že Vám nejsou zvířata lhostejní, že i v této době rádi vykonáte dobrý skutek a přijdete nás podpořit v naší akci a dáte jim krásný dárek k vánocům. Útulky většinou potřebují: Granule – pokud možno, né ze supermarketu, ty totiž pejskům nic nedávají.🤔😒Pamlsky – piškoty, sušené maso, uši, pařáty, žvýkací kosti apod.🐾🐾Starší deky, osušky, gumové hračky ( né plyšové ), reflexní obojky a vodítka ( kvůli brzké tmě či snížené viditelnosti ),odčervovací tablety, pipety na klíšťata, spreje na blechy či jiný hmyz, savo a biokill na desinfekci kotců.🐕😘

Věříme, že každý si vybere z tohoto seznamu a přijde odevzdat dáreček do hasičské zbrojnice v Holýšově. Pokud někomu tyto termíny nevyhovují, mohou přijít na moji adresu. ——

Jaroslava Engelová Táborová 429 Holýšov 34562 Tel.číslo – 604 816 786.

Na závěr předem všem dobrým lidem děkujeme a přejeme šťastné a veselé vánoce a v novém roce 2021 mnoho zdraví a musíme věřit v lepší zítřky.

Za hasiče Holýšov a Klub rodičů s pokorou děkuje Jaroslava Engelová.❤🙋‍♀️

Napsat komentář