Na základě vyhlášení poplachu KOIS HZS PK, vyjela jednotka s CAS 24 Tatra Terrno (HDO 321) k dopravní nehodě dvou OA, bez zranění, ve městě Holýšov, ulice Kasárenská.
Po příjezdu na MU průzkumem zjištěno, že se jedná o DN OA a NA. Z OA vytéká převodový olej. Obě vozidla na komunikaci. Ani jeden z řidičů není zraněn. Komunikace kyvadlově průjezdná. Na místě PČR DN Domažlice.
Jednotka provedla zajištění MU, odpojení akumulátorů u vozidel a protipožární zabezpečení. V místě DN byl jednotkou řízen provoz kyvadlově. U OA Citroen C3 byl proveden posyp převodového oleje pomocí ABSODAN DN 1 Plus (celkem 10 kg). Po zadokumentování nehody PČR DN, byl proveden úklid komunikace od fragmentů obou vozidel. NA byl odstaven na odstavnou plochu, sousedící těsně s komunikací. Po domluvě s PČR bylo vozidlo Citroen odtlačeno mimo komunikaci a zabezpečeno proti dalším únikům převodového oleje. Následně jednotka provedla závěrečný úklid komunikace. Místo zásahu předáno PČR. Majitel si zajistí odtah vozidla později.
Návrat na základnu bez závad na technice a bez zranění členů JSDH.

Tags:

Napsat komentář