Na základě vyhlášení poplachu KOPIS HZS PK jednotka vyjela s CAS 24 Tatra Terrno (HDO 321) k dopravní nehodě dvou osobních automobilů, bez zranění osob, silnice I/26 k obci Vránov. Po příjezdu na místo události průzkumem zjištěno: Na místě již PČR OO Holýšov. Jedná se o dopravní nehodu dvou osobních automobilů, kdy vozidlo Škoda Fabia nedobrzdilo a ze zadu nabouralo do vozidla Hyundai i30. Obě vozidla na komunikaci. DN se nachází u obce Vránov, cca 90 metrů nad autobusovou zastávkou Vránov na silnici I/26 ve směru na Horšovský Týn. Jízdní pruh ve směru na H.Týn uzavřen. Z vozidla Škoda Fabia uniká směs do ostřikovačů. Ve vozidlech cestovali pouze řidiči, kteří nejsou zraněni. Jednotka provedla na vozidlech protipožární zbezpečení, zajistila místo události, na místě nehody kyvadlovově řídila provoz a provedla posyp uniklé kapaliny do ostřikovačů pomocí DN 1 ABSODAN Plus (celkem 5 kg). Po sepsání euro formulářů a zavolání odtahových služeb, jednotka vozidla odtlačila mimo komunikaci I/26 a provedla závěrečný úklid komunikace. Po domluvě s PČR a řidiči vozidel se jednotka vrací zpět na základnu. Návrat na základnu bez závad na technice a bez zranění členů JSDH

Tags:

Napsat komentář