Na základě telefonické žádosti mezi radním města Holýšov p. Š.R. a členem JSDH Holýšov p. J.R. vyjela jednotka k odchytu pobíhajícího psa u hlavní silnice I/26 u Penny Marketu ve městě Holýšov s OA Škoda Roomster (HDO 326) v počtu 1+1.Po příjezdu na MU průzkumem zjištěno, že psa se pí. D.M. podařilo odchytit. Jedná se o drsnosrstého jezevčíka, fenu. Pes viditelně nezraněn. Pes je očipován. Číslo čipu – XXXXXXXXXX. Jednotka psa převzala do své péče. Pomocí sociální sítě se podařilo vypátrat majitelku, kterou telefonicky kontaktoval VJ JSDH Holýšov p. J.E..Majitelka V.J. ihned vyjíždí na místo události k převzetí psa. VJ kontaktoval ihned jednotku, aby na místě setrvala do příjezdu majitelky psa. Po příjezdu p. V.J jí byl pes předán. Jednotka se vrací na základnu. Radní p. Š.R. byl kontaktován a seznámen se situací.
Návrat na základnu bez závad na technice a bez zranění zasahujících členů JSDH.

ILUSTRAČNÍ FOTO

Tags:

Napsat komentář