Na základě vyhlášení poplachu KOIS HZS PK, vyjela jednotka k požáru strážního domku mezi obce Ohučov a Staňkov s technikou CAS 32 Tatra 815 (HDO 322)1+3 a CAS 24 Tatra Terrno (HDO 321)1+6.
Po příjezdu na MU průzkumem zjištěno, že na místě již zasahuje jednotka HZS Staňkov, JSDH Staňkov a PČR OO Holýšov. Jedná se o požár odpadu v těsné blízkosti strážního domku, od kterého byl částečně zasažen krov budovy a dřevěné zárubně vchodových dveří. Strážní domek je v těsné blízkosti železniční tratě č. 172 (Pleň-Domažlice), žkm 146,8.
Po domluvě s VZ se dva členové jednotky vybavili IDP (v pohotovostním stavu)a prováděli kontrolu střechy a půdního prostoru pomocí termokamery. Ostatní členové jednotky byli na místě události jako záloha. Na místo se dále dostavila jednotka HZS SŽ Plzeň s.o..
Po likvidaci požáru a domluvě s VZ se jednotka vrátila zpět na základnu.
Návrat na základnu bez závad na technice a bez zranění členů JSDH Holýšov.

Tags:

Napsat komentář