Na základě vyhlášení poplachu KOIS HZS Pk vyjela jednotka s CAS 32 Tatra 815 (HDO 322) a CAS 24 Tatra Terrno (HDO 321) k požáru odpadu v těsné blízkosti stodoly do obce Kvíčovice, katastrální území Neuměř. Po příjezdu na MU průzkumem zjištěno, že se jedná o požár odpadu (elektronika, pneumatiky a další) v těsné blízkosti stodoly o rozloze cca 15×15 metrů. Jednotka provedla rozvinutí dopravního vedení s rozdělovačem a jedním proudem C se smáčedlem (1ks velké kartuše) a zahájila hasební práce od CAS 32 Tatra 815. Po příjezdu jednotky HZS PS Staňkov, bylo velení na MU předáno jejímu veliteli. Na místě dále zástupce AGRO Staňkov a.s.. Po likvidaci požáru a domluvě s VZ se jednotka vrací s oběma vozidly zpět na základnu. Doplnění vody provedeno z podzemního hydrantu ve městě Holýšov, ulice Tovární, celkem 2000 litrů. Telefonicky oznámeno CHVAK Domažlice ve 14:37 hodin. Návrat na základnu bez závad na technice, technických prostředcích a bez zranění členů JSDH Holýšov.

Tags:

Napsat komentář