Holýšovský dorostenec v požárním sportu, který běhá ve výběru za tým z Dobřan se dostává s týmem na republikové kolo soutěže v požárním sportu!

Je členem hasičů v Holýšově a mluvíme o LUKÁŠOVI PUDILOVI! Tento mladý a nadějný sportovec už přes rok trénuje s výběrem sportovců v Dobřanech a letos uspěli na krajské soutěži a postupují na republikové kolo PS.

Na krajském kole tento výběr uspěl ve všech disciplínách, a proto si zasloužil postup na tak obrovskou soutěž, jako je republika. Sportovci z Dobřan vyhráli štafety, dále vyhráli v požárním útoku a obsadili první 4. místa v běhu na 100m s překážkami.

Jsme pyšní na našeho dorostence, který je členem SDH Holýšov a vyrůstal mezi mladými hasiči v Holýšově a jsme na něj patřičně hrdí! Lukášovi a celému týmu budeme držet palce aby předvedli skvělý výsledek na republikovém kole, které se koná 8. září 2021.

Držíme palce!!

Tags:

Napsat komentář