Na základě vyhlášení poplachu KOPIS HZS PK, vyjela jednotka s CAS 24 Tatra Terrno (HDO 321) k vysypanému sklu na silnici I/26 ve směru na Domažlice.
Po příjezdu na MU průzkumem zjištěno, že se jedná o rozbité tabule skla v obou jízdních pruzích na silnici I/26 před mostem přes řeku Radbůzu ve směru na Domažlice. Viník se na místě nenachází. Jednotka započala s úklidem skla a v místě řídila kyvadlově dopravu do příjezdu PČR OO Holýšov. Silnice I/26 byla na cca 10 minut zcela uzavřena. Sklo bylo uklizeno pomocí košťat, lopat a motorového vysavače/foukače Husqvarna ke krajnici komunikace. Po úklidu bylo místo zásahu předáno PČR, kteří na místě vyčkají do příjezdu Správy a údržby silnic, kteří se postarají o naložení rozbitého skla.
Návrat na základnu bez závad na technice a bez zranění členů JSDH Holýšov.

Tags:

Napsat komentář