Na základě vyhlášení poplachu KOPIS HZS PK, vyjela jednotka s CAS 24 Tatra Terrno (HDO 321) + přívěs lodní a DA Ford Transit (HDO 325)k pátrání po pohřešované osobě. Dle KOPIS, je srazové místo před hasičskou zbrojnicí Holýšov společně s HZS Staňkov a PČR. Po příjezdu HZS Staňkov a PČR, byly jednotky seznámeny se situací. PČR poskytla fotografie pohřešované osoby a poskytla veškeré informace o osobě. PČR potřebovala od jednotek pátrání na řece Radbuze. Po domluvě s VJ HZS Staňkov, bylo domluveno o rozdělení jednotek na pátrání. HZS Staňkov pátrala od Pekelného ostrova až po Pičmanův mlýn. JSDH Holýšov pátrala od Pičmanova mlýna až po obec Hradec u Stoda a druhé družstvo s DA Ford pátrala po břehu v okolí řeky.
Po příjezdu do Holýšov – Nový Dvůr k Pičmanovu mlýnu byl nasazen člun a dva členi vybaveni suchými obleky AGAMA. Zbytek jednotky přejíždí do obce Hradec u Stoda, kde vyčká do připlutí jednotky se člunem a pomůže s jejím vyloděním.
Po příjezdu do Hradce, jednotka dostává informaci od KOPIS, že se PČR osobu podařilo nalézt na železničním mostě přes řeku Radbuzu, trať č. 180, poblíž železničního přejezdu P 615. Osoba v pořádku a PČR na MU povolává ZZS.
Po domluvě s PČR a VJ HZS Staňkov, již jednotky nejsou na MU potřeba. Po připlutí členů do obce Hradec, byl naložen člun a zbytek jednotky se vrací na základnu.
Návrat na základnu bez zranění členů JSDH Holýšov

Tags:

Napsat komentář