Na základě vyhlášení poplachu KOPIS HZS Pk jednotka vyjela s CAS 24 (HDO 321) k dopravní nehodě se zraněním na silnici I/26 směr Plzeň, u firmy Evobus Bohemia s.r.o..
Po příjezdu na MU byl proveden průzkum, kterým bylo zjištěno, že:

• nehoda je cca. 130m za dopravní značkou ,,konec obce” a že vozidlo se nachází v pozici na kolech a bez úniku provozních náplní v areálu firmy Evobus Bohemia s.r.o..
  • Nehodou je poškozené oplocení firmy.
  • Na místě již zasahuje před příjezdem jednotek PO PČR OO Holýšov a ZZS Pk.
  • zraněná osoba je mimo vozidlo v péči posádky ZZS.
  • na místě je také zástupce strážní služby areálu firmy Evobus.
    Jednotka provedla protipožární opatření odpojením AKB u havarovaného vozidla a místo zajistila PHP práškovým. Dva členové jednotky prováděli kyvadlové řízení dopravy na silnici I/26 z důvodu odstavených vozidel IZS.
    Po příjezdu JPO HZS Pk PS Staňkov, bylo předáno velení na MU nprap. XY.
    Po sepsání podkladů pro ZOZ a odsunu zraněné osoby bylo místo události předáno PČR a jelikož havarované vozidlo nebránilo plynulosti provozu na pozemní komunikaci, jednotky se vrátily na základnu.
    Zásah se obešel beze škod na technice a vybavení a také bez zranění zasahujících hasičů.