Dne 4. září proběhl již tradiční Den s hasiči za Kulturním domem v Holýšově. Akce se se nekonala v roce 2020 z důvodu koronavirové situace. Letos mohla být tato akce uspořádána a přišlo na ni mnoho malých, ale i větších dětí, kteří chtěli poznat práci hasičů, a dokonce si některé činnosti vyzkoušet.

Tradičně jsme pro děti připravili lanovou dráhu, o kterou byl opět největší zájem. Děti na tuto disciplínu stály dlouhé fronty a neodradila je dlouhá doba čekání. Musíme říci, že hasiči kteří obsluhovali lanovku si pořádně mákli.

Dále jsme pro děti připravili např. hod granátem, stříkání na kuželky, poznání důležitých telefonních čísel, překážkovou dráhu.

Na konci zábavného odpoledne čekala na děti jako obvykle pěna. Děti byly netrpělivý a v průběhu celého odpoledne vyzvídaly, kdy už bude pěna. Jako obvykle měla pěnová koupel největší úspěch, až si říkáme “Má cenu pořádat různé disciplíny, nestačí jen pěna?”

Jsme moc rádi, že jsme zábavné odpoledne společně MKS Holýšov mohli uspořádat a ještě radši jsme, že děti byly nadšené a už teď se těšíme na další ročník!

Tags:

Napsat komentář