Na základě vyhlášení poplachu KOPIS HZS PK, vyjela jednotka s CAS 24 Tatra Terrno (HDO 321) k požáru plovoucí podlahy v bytovém domě ve městě Holýšov, ulice Třída 1. Máje.
Po příjezdu na MU venku čekal oznamovatel. Jedná se o podkrovní byt ve 3. NP v bytovém domě, kde prohořela plovoucí podlaha nedbalostí uživatele bytu, který odložil vybraný popel do papírové tašky a ponechal ji na podlaze. Rozměry požáru jsou 20×20 cm. Uhašeno před příjezdem jednotky uživateli bytu. Jednotka provedla kontrolu pomocí termokamery. Nenalezena žádná skrytá ohniska. Po příjezdu jednotky HZS PS Staňkov, bylo velení na MU předáno veliteli HZS. Dále zkontrolován byt v 2. NP, kde se taktéž nepotvrdilo žádné skryté ohnisko požáru.
Po domluvě s VZ již není jednotka na místě potřeba, a tak se vrací zpět na základnu.
Návrat na základnu bez závad na technice a bez zranění členů JSDH Holýšov

Tags:

Napsat komentář