Na základě vyhlášení poplachu KOPIS HZS Pk, vyjela jednotka s CAS 24 Tatra Terrno (HDO 321)k požáru lesní hrabanky 2×2 metry. Oznamovatel má vyčkat na jednotky u vodárny.
Jednotka se na MU se dostavila současně s jednotkou HZS PS Staňkov. Jednotky s vozy dojeli pouze k vodárně. Dále cesta nebyla pro CAS sjízdná. Jednotky se na MU vydaly pěšky vybaveny hasícími vaky a ženijním nářadím. Oznamovatel na místě. Jedná se o zřejmě nedohašené ohniště o rozměrech cca 2×2 metry. Provedeno obkopání ohniště a jeho následné prolití vodou. VZ místo předal ústně JSDH Holýšov s tím, že za hodinu bude provedena kontrola MU VJ Holýšov.
Návrat na základnu bez závad na technice a bez zranění členů JSDH Holýšov.

Kontrola provedena VJ Holýšov v 18:00 – bez známek hoření, místo vychladlé.

Tags:

Napsat komentář