Na základě vyhlášení poplachu jednotka jednotka vyjela s technikou CAS 24 (HDO 321) k dopravní nehodě jednoho OA na silnici I/26 směr Staňkov ( u odbočky na Kvíčovice ). Po příjezdu na MU byl proveden průzkum, kterým bylo zjištěno, že se jedná o nehodu osobního automobilu Renault, který se nachází v mimo komunikaci, na poli a v pozici na kolech. Jedna zraněná osoba (řidič), která cestovala ve vozidla sama, je mimo vozidlo.
Jednotka provedla ošetření řidiče, který měl drobné rány na hlavě a na ruce pomocí sterilního krytí. Dále si řidič stěžoval na bolesti zad. Bylo provedeno protipožární opatření PHP a odpojení AKB vozidla.
Po příjezdu JPO HZS Pk stanice Staňkov, bylo předáno velení na MU a zjištěné informace jejímu veliteli.
Po sepsání podkladů pro DZOZ a po dohodě s VZ se jednotka vrátila zpět na základnu.
Během zásahu nedošlo k poškození MPT, VP ani ke zranění zasahujících hasičů.

Tags:

Napsat komentář