Na základě vyhlášení poplachu KOPIS HZS Pk, vyjela jednotka s CAS 24 Tatra Terrno (HDO 321) k dopravní nehodě jednoho osobního automobilu se zraněním k obci Čečovice ve směru na Bukovec.
Cesta k zásahu bez komplikací, vozovka namrzlá, od obce Štichov sněžení a souvislá vrstva sněhové pokrývky na komunikaci.
Po příjezdu na MU průzkumem zjištěno, že na místě již zasahuje HZS Pk ÚO DO PS Staňkov. Dále na místě ZZS Pk VS Stod, která má ve své péči zraněnou osobu. Jedná se o DN jednoho osobního automobilu Opel Astra. Ve vozidle cestovaly celkem tři osoby. Jedna osoba (spolucestující – muž) lehce zraněná. Stěžuje si na bolest hlavy. Jednotka po domluvě s VZ již na místě není potřeba a proto se vrací na základnu.
Návrat na základnu bez závad na technice a bez zranění členů JSDH Holýšov.

Tags:

Napsat komentář