Na základě vyhlášení poplachu KOPIS HZS Pk, vyjela jednotka s CAS 24 Tatra Terrno (HDO 321)k odstranění ulítlé střešní konstrukce na koleje u přejezdu P 615, trať č. 180.
Po příjezdu na MU průzkumem zjištěno, že střecha se nachází cca 100 metrů od železničního přejezdu P 615, trať č. 180, žkm. 141,3. Plechová střecha se nachází mimo kolejiště. Jednotka provedla rozřezání plechové střechy pomocí MP Husqvarna, která byla spojena latěmi a provedla zajištění proti dalšímu pohybu. Telefonicky kontaktován OIS HZS SŽ o zprůjezdnění trati č. 180. Na MU se dostavila PČR OO Holýšov, která nám oznámila další padlé stromy v areálu bývalých kasáren (Průmyslová zóna II). Jednotka přejíždí na tuto událost. Oznámeno po RDST KOPIS. Po cestě do areálu bývalých kasáren nalezen na autobusové zastávce (směr Domažlice) padlý vzrostlý strom. Oznámeno na KOPIS po RDST. Jednotka provedla odstranění stromu a úklid autobusové zastávky. Dále jednotka pokračuje na popadané stromy do areálu bývalých kasáren. Odtud je jednotka odvolána na padlý strom před vlakem – událost č. 343765032.

Tags:

Napsat komentář