Na základě vyhlášení poplachu KOPIS HZS Pk jednotka vyjela s technikou CAS 24 (HDO 321) k dopravní nehodě OA a NA na křižovatku ulic Jiráskova a Luční. Po příjezdu na MU byl proveden průzkum, kterým bylo zjištěno, že adresa souhlasí, jedná se o nehodu Osobního automobilu Škoda Fabia a malého nákladního vozidla DAF. Na místě se nachází dítě s poraněním hlavy a další dva účastníci nehody, kteří hlásí, že nejsou zraněni.
Jednotka se přesunula pod střechu obchodu Penny Market, který je v těsné blízkosti (z důvodu deště), kde jsme provedli vyšetření a ošetření dítěte ve spolupráci s JPO HZS Staňkov. Matce i dítěti byl dále poskytnut tepelný komfort za použití přikrývek. Pro zmírnění psychických následků u dítěte byla holčičce poskytnuta plyšová hračka.
Během zásahu bylo MU zajištěno připravenými PHP a dále byla odpojena AKB u vozidla Škoda Fabia.
Jednotka dále po zdokumentování události PČR odtlačila vozidlo mimo komunikaci a odklidila fragmenty vozidel po nehodě.
Událost se obešla beze škod na VPPO, TPO a bez zranění zasahujících členů jednotky.

Tags:

Napsat komentář