Na základě vyhlášení poplachu KOPIS HZS Pk, vyjela jednotka s CAS 24 Tatra Terrno (HDO 321) k čerpání vody ve městě Holýšov, ulice Pod Makovým vrchem.
Po příjezdu na MU průzkumem zjištěno, že na místě se již nachází CHVAK, který provedl uzavření přívodu vody do celé bytovky. Na místě pracovníci firmy a Technické služby města Holýšov, kteří provádí výměnu vodovodních trubek ve sklepení. Došlo k prasknutí vodovodní trubky před vodoměrnými hodinami. Ve sklepě se nachází cca 2cm vody. Síly a prostředky na místě dostačují.
Jednotka pomocí elektrického kalového čerpadla provedla vysátí vody z jímek a následné vysátí vody pomocí vysavače na vodu. Po ukončení těchto prací a předání místa zásahu firmě, se jednotka vrací zpět na základnu.
Návrat na základnu bez závad na technice a bez zranění členů JSDH Holýšov.

Tags:

Napsat komentář