Zpráva z 9.6.:

Na základě žádosti ZŠ Holýšov, adresou: Táborová 428, Holýšov 345 62, zastoupená ředitelkou Mgr. Monikou Hynčíkovou vyjela jednotka s technikou DA Ford Transit (HDO 325) k Základní škole Holýšov. Po příjezdu na místo události provedla jednotka průzkum, kterým bylo zjištěno, že jednotka odveze batohy, spací pytle a potraviny dětem, které mají adaptační kurz. Dále bylo zjištěno, že jednotka tyto věci odveze do chatové oblasti Zelený Háj nedaleko obce Krchleby.
Jednotka pomohla s naložením zavazadel a potravin do vozu DA Ford Transit (HDO325) a následně odjela do chatové oblasti Zelený Háj. Po příjezdu do chatové oblasti jednotka pomohla s vyložením zavazadel a potravin do jedné z chatek. Po domluvě s vedoucími tábora se jednotka vrací zpět na základnu.
Návrat na základnu bez závad na technice a zranění zasahujících hasičů.

Zpráva z 10.6.:

Na základě žádosti ZŠ Holýšov, adresou: Táborová 428, Holýšov 345 62, zastoupená ředitelkou Mgr. Monikou Hynčíkovou vyjela jednotka s technikou DA Ford Transit (HDO 325) do chatové oblasti Zelený Háj. Po příjezdu na místo události provedla jednotka průzkum, kterým bylo zjištěno, že jednotka odveze zavazadla, batohy a spací pytle z adaptačního kurzu, který zde mají děti ze ZŠ Holýšov. Dále bylo zjištěno, že jednotka tyto věci odveze před Základní školu Holýšov (Táborová 428, Holýšov 345 62).
Jednotka pomohla s naložením zavazadel do vozu DA Ford Transit (HDO325) a následně odjela k ZŠ Holýšov. Po příjezdu před základní školu jednotka pomohla s vyložením zavazadel do vestibulu školy. Po domluvě s vedoucími tábora se jednotka vrací zpět na základnu.
Návrat na základnu bez závad na technice a zranění zasahujících hasičů.

Tags:

Napsat komentář