Na základe vyhlášení poplachu, vyjela jednotka z události (ZOČ) asistence Pekelný Ostrov. Jednotka byla poslána KOPIS HZS Pk ke sražené osobě vlakem. Jednotka vyjela s CAS 24 Tatra Terrno (HDO 321), železniční trať 180. Po příjezdu na MU, jednotka provedla průzkum. Průzkumem zjištěno, že na místě již zasahuje PČR. Jednotka přijela současně s jednotkou HZS PS Staňkov. VJ Holýšov dostal informaci od PČR, kde přibližně by mělo dojít ke střetu osoby s vlakem. Informace následně byla předána VZ. Jednotka prováděla vyhledání osoby v kolejišti a v okolí trati. VZ vyslal dva členy jednotky Holýšov provést kontrolu cestujících ve vlaku, zda není někdo zraněn. Toto se nepotvrdilo.
Po příjezdu jednotky HZS SŽ Plzeň, proběhl ještě závěrečný průzkum MU. Osoba nebyla nalezena.
Po domluvě s VZ HZS SŽ se jednotka vrátila zpět na (ZOČ) Požární asistenci Pekelný ostrov.

Tags:

Napsat komentář