Při asistenci na srazu Amerických vozidel na Hollywood US Cars na Pekelném ostrově ve městě Holýšov, ulice Mlýnská, za námi přišel muž, že má v os. uzamčenou cca. půl roční dceru a klíče jsou ve vozidle.
Velitel jednotky Holýšov, poslal dva členy na průzkum místa události. Po provedeném průzkumu bylo zjištěno, že se v autě nachází malé dítě v autosedačce (vajíčko). Jednotka se pokusila otevřít auto, pomocí věcí na otevírání uzamčených prostor. Toto se bohužel nepovedlo.
Proto VZ jednotky Holýšov rozhodl po domluvě s majitelem os. o rozbití levého předního bočního okna u řidiče. O tomto VZ informoval KOPIS PK, a vyžádal si PČR na místo události.
Jednotka provedla zalepení bočního okénka a následné rozbití okénka.
Poté jednotka vyndala dítě z os. a předala matce. PČR provedla kontrolu majitele. Matce byla nabídnuto, že je možno na MU povolat ZZS PK, na kontrolu dítěte. Matka nepožadovala ZZS na MU. VZ o všem informoval KOPIS a vrátili se zpět na asistenci.

Návrat na asistenci bez závad na technice a bez zranění zasahujících hasičů

Tags:

Napsat komentář