Na základě žádosti tajemnice města Holýšov pí. J.Š., jednotka vyjela s vozidlem DA Ford Transit (HDO326), k odchytu psa do ulice Kasárenská.
Po příjezdu na MU a provedeném průzkumu se na místě nacházel muž, který při procházce v okolí bývalých kasáren nalezl psa. Pes nemá viditelné poranění. Jedná se o mladého psa, rasy vlčák. Jednotka provedla převzetí psa od nálezce. Pes byl transportován do průmyslové zóny II, bývalá kasárna, kde má město Holýšov zřízený přechodný útulek, kam byl pes umístěn. Na pokyn VZ byl pes prohlídnut, jestli nemá známku podle které by mohl být identifikován. Pes má pouze stahovací kovový obojek. Byla pořízena fotodokumentace psa, která byla poslána na město Holýšov, ke zveřejnění a informací o nálezu psa. Po umístění psa do kotce, dostal vodu do misky. Město bylo informováno o umístění psa do kotce s tím, že zajistí pravidelné krmení a vodu.

Tags:

Napsat komentář