Na základě vyhlášení poplachu KOPIS PK vyjela jednotka k vycházejícímu kouři z lesa mezi obcemi Kvíčovice a Štichov s technikou CAS 32 Tatra 815 (HDO 322) a CAS 24 Tatra Terrno (HDO 321).
Jednotka z důvodu uzavírky silnice v obci Kvíčovice jela trasu přes obec Ohůčov – Kvíčovice s oběma vozidly.
Po příjezdu na MU průzkumem zjištěno, že na místě již zasahuje jednotka HZS PS Staňkov. Jednotka provedla ihned doplňování vody z CAS 32 Tatra 815 do CAS 20 Tatra Terrno HZS Staňkov. Druhé družstvo se vybavilo ženijním nářadím a třemi ks hadic C a vydala se pěšky k místu požáru. Na požářišti zjištěno, že příslušníci provedli již lokalizaci pomocí jednoho proudu C. Jednotka provedla vystřídání příslušníků na proudu. Dále provedeno obkopání požářiště a kořenů stromů. Po likvidaci požáru a domluvě s VZ se jednotky SDH Holýšov vrací zpět na základnu.
Jednotka provedla doplnění vody do CAS 32 Tatra 815 ve městě Holýšov, ulice Tovární (telefonicky nahlášeno na CHVAK v 18:31).
Návrat na základnu bez závad na technice a bez zranění členů JSDH Holýšov.

Tags:

Napsat komentář