Na základě vyhlášení poplachu KOPIS HZS Pk jednotka vyjela k poskytnutí pomoci s technikou CAS 24 (HDO 321) ve městě Holýšov Pod Makovým vrchem.
Po příjezdu na MU byl proveden průzkum, kterým bylo zjištěno, že na u vchodu do bytového domu čekají příslušníci PČR OO Holýšov a snaží se dostat do domu. Po nějaké době se nám podařilo dozvonit se na jiného nájemníka, který nám vchod otevřel.
Při příchodu do třetího NP nám otevřel syn zraněné osoby, který se choval agresivně, a proto jsem nejprve nechal do bytu vstoupit policisty. V tuto chvíli se na MU dostavila posádka ZZS Pk a JPO HZS Pk PS Staňkov.
Bylo předáno velení a informace o situaci na MU nprap. XYZ.
Jednotka provedla ve spolupráci se ZZS usazení paní do transportního křesla a dále pomohla s naložením pacientky na nosítka u vozu ZZS.

Po naložení pacientky do vozu ZZS se jednotka vrátila zpět na základnu. Zásah se obešel beze škod na TPO a bez zranění zasahujících hasičů.

Tags:

Napsat komentář