Na základě vyhlášení poplachu KOPIS HZS Pk jednotka vyjela s technikou CAS 24 (HDO 321) k dopravní nehodě se zraněním ve městě Holýšov, ulice Politických vězňů. Po příjezdu na MU byl proveden průzkum, kterým bylo zjištěno, že na na MU je již ZZS Pk a již má ve své péči jednu zraněnou osobu a také PČR OO Holýšov. Dále bylo zjištěno, že nikdo další již zraněný není. Dále bylo zjištěno, že z vozidla Fiat uniká servo olej. Jednotka ve spolupráci s HZS Staňkov odpojila AKB u obou vozidel a provedla posyp uniklého oleje. Dále bylo provedeno protipožární opatření a místo bylo zajištěno práškovým hasícím přístrojem.
Po odvozu zraněné osoby ZZS Pk do nemocnice bylo s VZ zásahu dohodnuto, že na MU zůstane pouze jednotka Holýšov.Jednotka pomohla s naložením OA na odtahovou službu a dále provedla úklid komunikace od fragmentů vozidel a sorbentu. Po úklidu a zprovoznění komunikace se jednotka vrátila na základnu.
Návrat na základnu bez závad na technice a bez zranění zasahujících hasičů.
Tags:

Napsat komentář