Na základě žádosti společnosti AVZO TSČ ČR Merklín u Přeštic, sídlem: 1. máje 379, 334 52 Merklín, zastoupená p. W.K. vyjela jednotka s technikou CAS 32 T-815 6×6 (HDO 322) do obce Merklín, kde bude jednotka asistovat při motokrosovém závodě.
Po příjezdu na MU jednotka provedla průzkum, kterým bylo zjištěno, že:

  • jednotka bude provádět skrápění závodní tratě v součinnosti s JSDH Merklín
  • jednotka bude mít své stanoviště odkud bude vyrážet asi 100 m od startovní plochy
  • jednotka po skropení trati bude vždy končit u startovací plochy.

Jednotka se odebrala na své stanoviště, kde dva členi prováděli skrápění závodní trati z horní nástavby CAS 32 T-815 6×6 (HDO 322) pomocí jednoho proudu hadice B. Jednotka provedla celkem 3 taková skrápění. Následně odjela doplnit vodu k rybníku v obci Merklín pomocí plovoucího čerpadla PH Cyklon (celkem 8 200l vody). Po návratu jednotka provedla skrápění v jiném traťovém úseku. Protože se trať nacházela v obtížném terénu, byl nasazen 1 proud C o délce 60 m. a traťový úsek byl skrápěn pomocí tohoto proudu. Jednotka celkem dodala 16 400l vody pro skrápění závodiště.
Po ukončení zásahu odjela jednotka doplnit vodu z podzemního hydrantu do ulice Tovární ve městě Holýšov (doplněno 8 200l vody – nahlášeno na CHVAK) a vrátila se zpět na základnu.
Návrat na základnu bez závad na technice a bez zranění zasahujících hasičů.

Tags:

Napsat komentář