Na základě vyhlášení poplachu KOPIS PK, jednotka vyjela z CAS24 T815 (HDO321) do ulice K EvoBusu Holýšov.

Po příjezdu na MU, si VJ Holýšov vyžádal DZP firmy. Ostraha objektu informovala VJ Holýšov, že požár, byl hlášen v oddělení fosfátovny. Po příjezdu, před budovu fosfátovny, byly vstupní vrata již nahoře. Na pokyn VJ Holýšov, se začal provádět průzkum budovy. Dvě skupiny vybaveny IDP v pohotovostní poloze a termokamerou. VJ Holýšov byl po celou dobu ve spojení s průzkumnými skupinami. Po příjezdu HZS PS Staňkov, bylo velení na MU předáno jejímu veliteli. Jednotka se řídila dále pokyny VZ. VZ informoval VJ Holýšov, že požární čidlo mělo spustit ve velínu fosfátovny. Proto po domluvě VZ a VJ Holýšov jsme ještě s dvěma členy jednotky Holýšov provedli průzkum velínu, za pomoci termokamery. Ve velínu nebyly zjištěny žádné známky požáru. Proto po domluvě VZ a velitelů jednotek, byl zásah ukončen a jednotky se vrátily na základnu.

Návrat na základnu bez zranění zasahujících hasičů a závad na požární technice.

Tags:

Napsat komentář