Na základě nařízení krajského úřadu a krajské hygienické stanice Plzeňského kraje jednotka Holýšov prováděla pravidelnou dezinfekci veřejných prostor ve městě Holýšov a obci Dolní Kamenice.

Dolní Kamenice:
autobusové zastávky, železniční zastávka.

Cyklostezka z Holýšova do Dolní Kamenice (odpočívadlo, koše, zábradlí, lavičky)

Holýšov:
Všechny autobusové zastávky, železniční stanice, lavičky, dětské hřiště (Ruská ulice, sídliště PMV a hřiště mezi ulicemi Ruská, Americká a soukromé hřiště v sídlišti Táborová), Náměstí Výhledy, Lavičky před kulturním domem a kinem, lavičky před základní školou, lavičky na Terasách, lavičky nové cesty spojující sídliště PMV a sídliště na Stráni, lavičky u pomníku padlých, hřbitov, bankomaty Komerční banky a České spořitelny, knihobudky a ostatní lavičky ve městě Holýšov.

Tags:

Napsat komentář