Na základě vyhlášení poplachu KOIS HZS PK, vyjela jednotka s CAS 24 Tatra Terrno (HDO 321) k dopravní nehodě jednoho osobního automobilu na silnici I/26, cca 800 metrů za obec Ohůčov, ve směru na Holýšov.
Po příjezdu na MU průzkumem zjištěno: Na místě již zasahuje jednotka HZS PS Staňkov, PČR OO Holýšov, na místo události přistává vrtulník LZS Líně a na místo dojíždí ZZS Domažlice. Jedná se o dopravní nehodu jednoho osobního automobilu na levém boku, v silničním příkopu v protisměru. Ve vozidle cestovaly celkem tři osoby, které jsou již mimo vozidlo a jsou lehce zraněni. Řidička lehce zraněna, první spolujezdec si stěžuje na bolesti sanice a druhý si stěžuje na bolest hlavy. Jednotka asistovala ZZS při ošetřování pacienta pomoci raněným a dále provedla zajištění místa události, protipožární zabezpečení a jímala odkapávající motorový olej do záchytné vaničky. Jednotka se dále řídila pokyny VZ.
Po odjezdu pozemní posádky ZZS a domluvě s VZ, se jednotka vrací zpět na základnu.
Návrat na základnu bez závad na technice a bez zranění členů JSDH Holýšov.

Tags:

Napsat komentář