Na základě vyhlášení poplachu KOPIS HZS Pk jednotka vyjela s technikou CAS 24 (HDO 321) k ohlášenému úniku plynu, město Holýšov, Pod Makovým vrchem XXX.
Při příjezdu na MU bylo průzkumem zjištěno, že na místě je již hlídka PČR OO Holýšov, ve společných prostorech byl dle nájemníků silně cítit zemní plyn. Z důvodu větrání společných prostor před příjezdem JPO, již nebylo možné zápach plynu potvrdit.
Po příjezdu JPO HZS Pk stanice Staňkov, byly předány informace a velení na MU pprap. XYZ. Společně s jednotkou HZS jsme provedli měření koncentrací plynu ve společných prostorech a přístupných bytech – žádná koncentrace naměřena nebyla.
VZ si na místo povolal pohotovostní plynárenskou službu a my jsme se vrátili zpět na základnu.
Zásah se obešel bez poškození MPT, věcného vybavení a bez zranění zasahujících hasičů.

Tags:

Napsat komentář