Na základě žádosti firmy EvoBus Česká republika s.r.o., vyjela jednotka z vozy CAS 24 T815(HDO321) a CAS32 T815(HDO322) na zajištění asistence při rodinném dnu ve firmě EvoBus Bohemia.
Po příjezdu na MU a provedeném průzkumu, se jednotka domluvila s kontaktní osobou. Jednotka umístila techniku na určené místo pořadatelem akce, kde prováděla ukázku techniky. V 15:30, byla jednotka požádána o položení pěny pro děti, jednotka utvořila jednoduché vedení z CAS32 a za pomocí přiměšovače a proudnice vytvořila střední pěnu. Po vytvoření pěny, byl pro děti istalován ještě deflektor. Po ukončení akce a domluvě s pořadatelem, se jednotka vrátila na základnu. CAS 32 doplnila celkem 8200L vody v ulici Tovární v Holýšově.

Návrat na základnu, bez zranění hasičů a závad na technice.

Tags:

Napsat komentář