06.07.2023

Na Základě žádosti WESTMUSIC PRODUCTION s.r.o. – Pražská 114/39, Východní Předměstí, Plzeň. Jednotka vyjela s (HDO321) CAS24 T815 a (HDO326) OA Škoda Roomster, k zajištění požární asistence na hudební festival “Pekelný ostrov” Holýšov ulice Mlýnská. Po příjezdu na MU provedeném průzkumu a domluvě s pořadateli jednotka ustavila techniku na místo určené pořadatelem. Asistence na akci proběhla bez zásahu jednotky. Po skončení akce se jednotka vrátila zpět na základnu.

Návrat na základnu bez zranění zasahujících hasičů a závad na technice.

07.07.2023

Na základě žádosti WESTMUSIC PRODUCTION s.r.o. – Pražská 114/39, Východní Předměstí, Plzeň, vyjela jednotka na zajištění požární asistence na hudební festival “Pekelný ostrov”. Na MU vyjela s technikou HDO(321) CAS24 T815 a HDO(326) OA škoda Roomster. Po příjezdu do areálu hudebního festivalu, se ustavila technika na místo určené pořadatelem. Pořadatel poprosil VJ, jestli by mohli pokropit lidi z důvodu vysokých teplot a slunce. Jednotka za pomocí plovoucího čerpadla a dvou hadic C kropila lidi vodou z řeky. Po dobu asistence jednotka nemusela zasahovat, po skončení akce se jednotka vrátila zpět na základnu.

Návrat na základnu bez zranění zasahujících hasičů a závad na technice.

08.07.2023

Na základě žádosti WESTMUSIC PRODUCTION s.r.o. – Pražská 114/39, Východní Předměstí, Plzeň, vyjela jednotka na zajištění požární asistence na hudební festival “Pekelný ostrov”. Na MU vyjela s technikou HDO(321) CAS24 T815 a HDO(326) OA škoda Roomster. Po příjezdu do areálu hudebního festivalu, byl VZ majitelem požádán o skropení prašné cesty na parkovišti. Jednotka pokropila parkoviště a odjela pro vodu do ulice Tovární v Holýšově. Po návratu do areálu se ustavila technika na místo určené pořadatelem. Pořadatel poprosil VZ, jestli by mohli pokropit lidi z důvodu vysokých teplot a slunce. Jednotka za pomocí plovoucího čerpadla a dvou hadic C kropila lidi vodou z řeky. VZ byl kontaktován velitelem jednotky, že v 18:00 musí odjet (HDO322) CAS32 T815 do Puclic na požár seníku na vystřídání jednotek. Po domluvě byly složeny dvě družstva. 1. družstvo zajišťovalo nadále asistenci na Pekelném ostrově a 2. družstvo odjelo v 18:00 na požár seníku do Puclic s (HDO322) CAS 32 T815.

Jednotka asistovala kapele Rybičky 48 při ohňových efektech na podium, vybavena RHP – nemusela zasahovat

Návrat na základnu bez zranění zasahujících hasičů a závad na technice

Tags:

Napsat komentář