Jednotka asistovala při automobilových závodech do vrchu Koráb s vozem RZA Opel Campo HDO 323.
Po příjezdu na MU, a provedeném průzkumu jednotka kontaktovala vedoucího tratě a po domluvě s vedoucím tratě a převzetí radiostanice, odjela jednotka na místo určené vedoucím tratě. V průběhu závodu, byla jednotka přes radiostanici kontaktována vedoucím tratě, že skončil vůz mimo pozemní komunikaci v lese mezi stromy.
Jednotka vyjela na MU. Po příjezdu na MU a provedeném průzkumu bylo zjištěno: vozidlo mimo pozemní komunikaci, v lese mezi stromy. Řidič nezraněn a zkontrolován osádkou ZZS, která asistovala na závodech. Z vozidla unikají mírně provozní kapaliny (Fridex). Provedeno odpojení akumulátoru u vozidla a provedeno protipožární zabezpečení. Po domluvě s majitelem vozidla, bude po ukončení závodu provedeno vyproštění vozidla pomocí odtahové služby. Z vozidla po naložení již neunikají žádné další provozní kapaliny. MU předáno majiteli vozidla. Jednotka se vrátila zpět do místa určeném vedoucím tratě.
Po ukončení závodů se jednotka vrátila zpět na základnu.
Návrat na základnu bez závad na technice a újmy na zdraví.

Tags:

Napsat komentář